Часто задаваемые вопросы о Dxracer

Часто задаваемые вопросы о Dxracer

 


ЗАПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЄТЬСЯ

Тут ми зібрали більшість з найбільш часто задаваних питань.
Якщо ви не можете знайти те, що ви шукаєте, будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової допомоги електронною поштою або через форму зворотнього зв'язку.

Питання: Всі крісла комплектуються поперековими та шийними подушками?
Відповідь: Так, дві подушки йдуть у комплекті з усіма нашими різними моделями, у серії Classic у комплекті одна подука для підтримки спини.

Питання: Як працює попереднє замовлення?
Відповідь:Коли ви робите попереднє замовлення, ви зберігаєте за собою замовлений продукт, це означає, що ви будете серед перших, щоб отримати його. Ви не платите за замовлення, поки продукт не доставлений на Вашу адресу. Отже, коли замовлений продукт прибуде на наш склад, Ви отримаєте електронного листа з інформацією про те, як зробити покупку. Попередні замовлення є обов'язковими.

Питання: Коли ви постачаєте продукцію, замовлену на сайті?
Відповідь: Ми надсилаємо нашу продукцію наступного дня після отримання замовлення з 12:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю в робочі дні, якщо замовлення було зроблено після 12:00. Якщо замовлення було зроблено до 12:00, Ваше замовлення буде відправлено в той же день з 14:00 до 19:00.

Питання:Я замовив крісло, але воно мені не підходить, що я можу зробити?
Відповідь: Ви можете повернути нам крісло протягом 14 днів з дати продажу в розібраному вигляді в повній комплектації, упаковане в упаковку. Відправте упаковане крісло з післяплатою за свій рахунок в наш сервісний центр. Ми гарантуємо повне повернення вартості продукції. Для уточнення адрес сервісних центрів та погодження часу надсилання зв'яжіться з нами електронною поштою або через форму зворотнього зв'язку.

Запитання: Регулювання висоти крісла не працює.
Відповідь:Потягніть ручку на боці сидіння, коли сидите на ньому. Крісло має опуститись. Потягніть ручку на бічній стороні сидіння і підведіть, крісло має піднятися. Якщо це не відбувається, то газліфт не працює. Якщо крісло в межах гарантійного терміну, зв'яжіться з нами електронною поштою або через форму зворотнього зв'язку.

Питання : Як увімкнути функцію гойдання?
Відповідь: Функцію хитання можна увімкнути, висунувши важіль на боці крісла. Питання: Як вимкнути функцію хитання? Відповідь: Функцію хитання можна вимкнути, засунувши всередину важіль на боці крісла.

Запитання: Моє крісло нахилено вперед.
Відповідь:Будь ласка, перевірте під кріслом, чи в правильному напрямку встановлений механізм хитання. Стрілка на механізмі має бути спрямована вперед крісла. Також переконайтеся, що всі гвинти кріплення щільно пригвинчені на механізм, розташований під сидінням.

Питання: Моє крісло нахиляється убік.
Відповідь: Затягніть гвинти на механізмі хитання, розташованому під сидінням знизу. Будь ласка, перевірте, чи є якісь видимі дефекти механізму гойдання.

Питання: Моя колісна база обертається довкола, коли я рухаюся на кріслі вперед.
Відповідь:Це нормальна поведінка, тому що при русі крісла не всі колеса обертатимуться однаково і кожен газліфт має різні значення тертя, щоб дозволити колесам обертатися. Якщо більше тертя в газліфті, колісна база не обертатиметься, якщо воно менше, то база обертатиметься.

Питання: Коли я нахиляю спинку крісла, вона видає звук, схожий на стукіт.
Відповідь: Не потрібно давати навантаження спиною перед використанням функції нахилу спинки. Навантаження на спинці крісла перед використанням ручки нахилу викликає різкий звук.

Питання: Я не можу видалити газліфт із механізму хитання.
Відповідь: Вам знадобиться молоток і два рушники.
Приклад 1 - Якщо механізм гойдання залишається прикріпленим до газліфту та до бази: Помістіть один рушник на стіл і один на підлогу під столом. Помістіть дві ноги колісної бази на столі та утримуйте одну з ніг, постукуючи молотком за механізмом хитання поблизу газліфта зверху. Коли механізм упаде, він приземлиться на рушник і не зашкодить підлогу. Приклад 2 – Якщо механізм гойдання залишається прикріпленим до газліфту та до бази: Розмістіть два рушники на двох стільцях, і третє між двома стільцями. Помістіть колісну базу між двома стільцями та почніть стукати молотком по механізму хитання поблизу газліфта зверху. Ви можете тримати газліфт, так що ви зможете запобігти його падіння. Приклад 3 - Якщо газліфт прикріплений лише до механізму кочення сидіння: Розташуйте рушник на підлозі. Тримайте газліфт з одного боку, молотком обережно стукайте за механізмом гойдання поблизу газліфта. Коли механізм хитання впаде, він приземлиться на рушник і не зашкодить підлогу.
Приклад 4 - Якщо прикріплений газліфт до механізму кочення сидіння: Вам знадобиться газовий ключ. Покладіть механізм гойдання з газліфтом на бік. Газовим ключем затисніть газліфт біля механізму гойдання за тонку частину і поверніть газовий ключ.

Питання: Я не можу видалити газліфт із колісної бази.
Відповідь: Вам знадобиться один молоток і два рушники.
Приклад 1 - Якщо колісна база залишається прикріпленою до газліфта: Помістіть один рушник на стіл і один на підлогу під столом. Помістіть дві ноги колісної бази на столі і утримуйте одну з ніг, постукуючи молотком по базі поблизу механізму газліфт або по краю механізму газліфт зверху. Коли газліфт впаде, він приземлиться на рушник і не зашкодить підлогу.
Приклад 2 - Якщо колісна база залишається прикріпленою до газліфта: Розмістіть два рушники на двох стільцях і третє між двома стільцями. Помістіть колісну базу між двома стільцями та почніть стукати молотком по базі поблизу газліфта, або по краю механізму газліфт зверху. Ви можете тримати газліфт, так що ви можете запобігти його падіння.

Запитання: Як очистити крісло з екошкіри PU?
Відповідь:Очистити екокожу PU шкіра досить легко. Більшість плям видаляються з водою та тканиною з мікроволокна. Спиртовмісні рідини можуть видалити легко чорнильні плями з екошкіри PU. Також можна скористатися універсальними рідкими засобами для видалення плям з екошкіри PU. Зволожувачі ПВХ кондиціонують, полірують екокожу PU та захищають її від передчасних тріщин та лущення. Це може продовжити термін служби вашого крісла.

Запитання: Як я можу очистити крісло з тканини?
Відповідь:Склад тканини: 100% поліестер, вона відзначена символом білизни W. Така тканина підлягає вологому прибиранню. Ви можете використовувати миючий засіб на водній основі при вакуумному, паровому чи сухому чищенні. Важливо використовувати при чищенні м'який (щадний) миючий засіб для делікатних тканин, і не робити тканину при чищенні занадто вологою.